pl+48 71 794 01 27
·
kancelaria@tla-kancelaria.pl
·
Pon - Pt 08:00-16:00
Śledź nas na Linkedin

Magda Gawdzis

Menadżer / Radca Prawny

Bio

Radca prawny wpisany na listę prowadzoną przez Radę Okręgowej Izby Radców Prawnych we Wrocławiu. Specjalizuje się w doradztwie w zakresie obsługi prawnej i korporacyjnej spółek. Kompleksowo wspiera średnich i dużych przedsiębiorców należących do międzynarodowych grup kapitałowych w zakresie sporządzania i negocjacji umów gospodarczych, inwestycyjnych i biznesowych oraz opracowywania dokumentów korporacyjnych i opinii prawnych.

Ma na swoim koncie pozytywnie rozstrzygnięte spory gospodarcze, uczestniczyła w procesach restrukturyzacyjnych oraz likwidacyjnych spółek i innych podmiotów gospodarczych. Bogate doświadczenie zdobyła poprzez udział w licznych projektach na rzecz podmiotów m.in. z branży automotive, e-commerce, budowlanej i produkcyjnej.

Prywatnie entuzjastka aktywnego spędzania wolnego czasu, zafascynowana polskimi górami. Równowagę i pozytywne nastawienie pozwala jej osiągnąć praktykowanie jogi.

Specjalizacje

Artykuły

Wpisy do KRS – zmiana zasad od 1 lipca 2021 r.

Obowiązek elektronicznego dokonywania wpisów ma przyspieszyć i uprościć postępowanie rejestrowe. Co w praktyce oznaczają zbliżające się zmiany? ...
Czytaj więcej