+48 71 794 01 27
·
kancelaria@tla-kancelaria.pl
·
Pon - Pt 08:00-16:00
Śledź nas na Linkedin

Szymon Jordan

Partner / Doradca podatkowy

Bio

Doradca podatkowy związany z Kancelarią TLA od 2012 roku, a od 2019 również jako Partner. Miał okazję realizować zróżnicowane projekty w obszarach compliance, due diligence oraz litigation. Posiada również wieloletnie doświadczenie w obsłudze klientów funkcjonujących w międzynarodowych grupach kapitałowych realizując szereg projektów z zakresu cen transferowych w tym oceny skutków podatkowych procesów restrukturyzacji struktury łańcucha wartości dodanej.

Jest entuzjastą wykorzystywania nowych technologii w obszarze doradztwa podatkowego, a szczególne miejsce wśród zainteresowań zawodowych zajmuje doradztwo na rzecz podmiotów rozwijających i wdrażających nowe technologie i innowacje. Prowadził z pozytywnym skutkiem dziesiątki sporów administracyjnych i sądowoadministracyjnych oraz szereg szkoleń dla praktyków w tematyce: TP, MDR.

Prywatnie pasjonat Formuły 1, kibic Ferrari i Alpine. Uwielbia podróże, szczególnie te na własną rękę – najlepiej w trampkach i z plecakiem; w miejsca, gdzie można odkrywać nowe smaki lokalnych potraw. Czas wolny wypełnia słuchając klasycznego rocka, odwiedzając teatr muzyczny, biegając jak i uprawiając nieco bardziej ekstremalne sporty takie jak jazda na snowboardzie czy nurkowanie.

Specjalizacje

Artykuły

Ukryta dywidenda – bólem głowy dla Grup kapitałowych?

Ukryta dywidenda – bólem głowy dla Grup kapitałowych? 

Ukryta dywidenda od 1 stycznia 2023 r. może być problematyczna dla podmiotów powiązanych rozliczających opłaty...
Czytaj więcej

Mikołaja problemy w świątecznym nieładzie

Jak w świątecznym nieładzie odnaleźć się w tym Nowym Ładzie?! – pomyślał prezes korporacji „Saint...
Czytaj więcej

Porozumienie Inwestycyjne – remedium na brak inwestycji prywatnych?

Porozumienie inwestycyjne – czym jest i jakie korzyści z niego płyną dla inwestorów?    Porozumienie...
Czytaj więcej

Mikołaja problemy w czasach zarazy

Drewniana chata na biegunie północnym, za oknem śnieżyca, wewnątrz słyszalny trzask palonego w kominku drewna, dającego przyjemne poczucie...
Czytaj więcej
1 2 3