pl+48 71 794 01 27
·
kancelaria@tla-kancelaria.pl
·
Pon - Pt 08:00-16:00
Śledź nas na Linkedin

Tag

ograniczenie w zaliczeniu do kosztów
26
lip

Zwiększenie limitu kosztów zaliczanych do KUP? Wątpliwa korzyść dla podatnika

Ministerstwo Finansów proponuje zmiany w zakresie art. 15e ustawy o CIT – limit kosztów zaliczanych do kosztów uzyskania przychodu wzrośnie z 5% do 10% EBITDA. Czy jednak ta zmiana dotyka istoty problemów podatników z tym przepisem?
Czytaj dalej

Archiwum