pl+48 71 794 01 27
·
kancelaria@tla-kancelaria.pl
·
Pon - Pt 08:00-16:00
Śledź nas na Linkedin

Tag

PRAKTYKA ORGANÓW.
04
maj

Limit art. 15e CIT w podmiocie “strefowym” – czy praktyka idzie za orzecznictwem?

1 stycznia 2018 r., do porządku prawnego został wprowadzony przepis art. 15e CIT, dotyczący wyłączenia z kosztów uzyskania przychodów określonych kosztów poniesionych na rzecz podmiotów powiązanych. Jedna z wątpliwości, związana z tym przepisem dotyczyła zastosowania go do podatników prowadzących działalność w specjalnych strefach ekonomicznych (dalej: SSE), zwolnioną z opodatkowania.    Stanowisko organów podatkowych i sądów ...
Czytaj dalej

Archiwum