pl+48 71 794 01 27
·
kancelaria@tla-kancelaria.pl
·
Pon - Pt 08:00-16:00
Śledź nas na Linkedin

Firmy zagraniczne

TLA Kancelaria > Branże > Firmy zagraniczne

Szczegóły

Masz już paszport i wizę, spakowałeś walizkę, a taksówka zaraz zawiezie Cię na lotnisko. Przed Tobą pełna wyzwań wyprawa, dlatego sprawdź dobrze, czy na pewno… No właśnie, czy wiesz, gdzie wylądujesz?

Masz pomysł na nowy biznes? Nie daj mu zatonąć pod naporem formalnych obowiązków.

Rozwój własnego biznesu za granicą jest jak ekstremalna eskapada, to wypadkowa planowania i niespodzianek, które mogą zdarzyć się na miejscu. Nie zawsze jesteś w stanie przewidzieć wszystkie zmienne, a nowe regulacje prawne i zasady funkcjonowania przedsiębiorstw potrafią zaskoczyć jak pogoda.

Dlatego jeśli zamierzasz zainwestować w Polsce, skorzystaj ze wsparcia miejscowych specjalistów. Mamy doświadczenie we współpracy z firmami zagranicznymi i oferujemy przedsiębiorcom pomocną dłoń już od pierwszych kroków działalności w naszym kraju.

Pomożemy Ci w zakresie:

Wsparcia na starcie

Wsparcia przy założeniu nowej formy działalności, w tym spółek jak i ich zgłoszeniu dla celów podatkowych (rejestracja VAT)

Analizy

Dokonania odpowiednich analiz (m.in. wybór optymalnej podatkowo i prawnie formy prowadzenia działalności, Ocena ryzyka powstania zakładu podatkowego) czy też przeglądów (Legal / Tax due diligence)

Doradztwa i obsługi

Bieżącej obsługi księgowej (księgowość, VAT compliance), prawnej i podatkowej

Specjalizacje

Bezpiecznik

Prawo Spółek, fuzje i przejęcia

Ceny transferowe

Innowacje

Prawo Pracy

RODO