pl+48 71 794 01 27
·
kancelaria@tla-kancelaria.pl
·
Pon - Pt 08:00-16:00
Śledź nas na Linkedin

Start-up

TLA Kancelaria > Branże > Start-up

Szczegóły

Wybierasz się w wymarzony rejs. Twoja łódź jest gotowa, załoga na pokładzie, pogoda dopisuje. Odbijacie od brzegu i… nagle uderza sztorm podatków, prawa i księgowości!

Masz pomysł na biznes? Innowacyjność nie jest Tobie obca? Naszym zadaniem jest, aby podatki, prawo i księgowość nie stanowiły przeszkody w realizacji Twoich pomysłów.

Każdy kiedyś zaczyna. Naszym zdaniem to, jak zaczynasz, jest ważniejsze od tego, jak kończysz. A my pomożemy zacząć możliwie łagodnie i nie dopuścimy, aby koniec był zbyt gwałtowny lub szybki z powodu podatków lub prawnych komplikacji.

Sami zaczęliśmy dekadę temu, a dziś współpracujemy z wieloma polskimi i zagranicznymi przedsiębiorcami. Dzięki temu rozumiemy, jakie zagrożenia czyhają na Ciebie w początkowym okresie przygody z biznesem, znamy prawne mielizny i podatkowe prądy.

Gwarantujemy Ci bezpieczeństwo spokojnego rejsu w działalności gospodarczej poprzez kompleksową obsługę.

Zapewniamy wsparcie w wielu obszarach, pomagamy uniknąć niepotrzebnych kosztów i zaoszczędzić czas, byś mógł skupić się na tym, co naprawdę teraz ważne. Wypłyń z nami na szerokie wody.

Nasza załoga udzieli Tobie wsparcia, szczególnie w zakresie:

Procesów planowania

Planowanie optymalnych – prawnie i podatkowo struktur prowadzenia biznesu, wybór optymalnej formy opodatkowania, przygotowywanie prognoz finansowych / biznesplanów

Zakładania firmy

Wsparcie przy rejestracji i planowanie strategii prowadzenia biznesu

Rozwoju biznesu

Wsparcie podatkowo-prawne dla bieżących spraw, organizacja dokumentów firmowych, umowy z kontrahentami / inwestorami

Bieżącej obsługi

Rozliczenia podatkowe, księgowość, obsługa prawna w celu zapewnienia ochrony prowadzonego biznesu, jak również pomysłu na biznes

Specjalizacje

Bezpiecznik

Własność intelektualna i prawo konkurencji

Prawo Spółek, fuzje i przejęcia

Ceny transferowe

Innowacje

Prawo Pracy

RODO