pl+48 71 794 01 27
·
kancelaria@tla-kancelaria.pl
·
Pon - Pt 08:00-16:00
Śledź nas na Linkedin
Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

Wirtualne Wydarzenie Wirtualne Wydarzenie
  • To wydarzenie minęło.

Webinar TLA – Raportowanie niefinansowe (ESG)

11 czerwca-11:00 - 12:00

Wirtualne Wydarzenie Wirtualne Wydarzenie
Free

Serdecznie zapraszamy Państwa na bezpłatny webinar TLA: Raportowanie niefinansowe (ESG), który odbędzie się już 11 czerwca 2024 roku o godzinie 11:00.

Podczas webinaru omówimy takie zagadnienia jak:

  1. Kiedy obowiązki dotkną dużych, małych i średnich przedsiębiorców?
  2. Co to jest ESG? Czyli raportowanie o wpływie biznesu na środowisko, społeczeństwo oraz zapewnieniu zgodności ze stawianymi celami.
  3. Co i jak będzie trzeba raportować?
  4. Jak się przygotować do raportowania?
  5. Q&A

Podczas spotkania będzie możliwość zadawania pytań przez Uczestników, na które postaramy się odpowiedzieć na końcu webinaru.

Ponadto każdy z zapisanych Uczestników, po zakończonym spotkaniu otrzyma materiały szkoleniowe (prezentacja i nagranie).

Czas trwania: ok. 1h

Prowadzący:

 

Uwaga:

  • Prosimy o sprawdzenie poprawności podawanego przez Państwa adresu e-mail, jeśli adres będzie błędny, nie otrzymają Państwo maila z linkiem do spotkania.
  • Zapisy prowadzone są w sposób automatyczny. Jeśli zapisali się Państwo na wydarzenie, a nie otrzymali maila z linkiem do spotkania, prosimy o sprawdzenie folderu „spam” Państwa poczty elektronicznej lub o kontakt pod adresem kancelaria@tla-kancelaria.pl.

Partnerzy webinarium:

CCIFP (Francusko-Polska Izba Gospodarcza) to organizacja zrzeszająca około 400 firm z kapitałem zarówno francuskim, jak i polskim. Jest jedną z najbardziej aktywnych izb bilateralnych w Polsce. Jej głównym celem jest tworzenie korzystnych warunków dla rozwoju inwestycji i działalności gospodarczej w Polsce.
BPCC (Brytyjsko-Polska Izba Handlowa) jest organizacją działającą od 1992 roku na rzecz rozwoju polsko-brytyjskiej współpracy gospodarczej. Misją BPCC jest wspieranie interesów swoich członków poprzez promowanie dwustronnego handlu i inwestycji między Polską a Wielką Brytanią.
inQUBE Uniwersytecki Inkubator Przedsiębiorczości. inQUBE UIP integruje społeczność biznesu. To miejsce pracy, spotkań, inspiracji, nauki i zbierania doświadczeń dla ludzi przedsiębiorczych i aktywnych. Ale oprócz przedsięwzięć edukacyjnych, inQUBE oferuje miejsca do pracy i spotkań biznesowych. Najemcy mają dostęp do budynku 7 dni w tygodniu, przez 24 godziny na dobę. Więcej informacji o inkubatorze i organizowanych wydarzeniach można znaleźć na stronie internetowej inQUBE.pl.
Polska Izba Motoryzacji jest organizacją samorządu gospodarczego zarejestrowaną na podstawie Ustawy o izbach gospodarczych. Powstała w 1994 roku i skupia przedstawicieli szeroko rozumianego lobby sektora motoryzacyjnego. Zrzeszamy zarówno małe jak i duże przedsiębiorstwa i stowarzyszenia działające w Polsce.
Sektorowa Rada ds. Kompetencji Motoryzacja i Elektomobilność – Rada ds. kompetencji w sektorze motoryzacyjnym z uwzględnieniem elektromobilności stanowi ogólnopolską platformę wymiany doświadczeń pomiędzy sferą edukacji formalnej i poza formalnej a przedsiębiorcami. Rada buduje partnerstwa przedsiębiorstw z instytucjami rynku pracy, co pozwala na dostarczenie wiarygodnych danych o potrzebach kwalifikacji w sektorze. W ramach projektu odbiorcami wsparcia są przedsiębiorcy z branży motoryzacyjnej z uwzględnieniem elektromobilności.
Suwalska Specjalna Strefa Ekonomiczna jest jedną z czternastu specjalnych stref ekonomicznych w Polsce, które powstały, aby służyć przyspieszeniu wzrostu gospodarczego w danej części kraju. Organem zarządzającym Strefą jest Suwalska Specjalna Strefa Ekonomiczna Spółka Akcyjna, która od 1996 r. realizuje cele i zadania warunkujące funkcjonowanie specjalnej strefy ekonomicznej w północno-wschodniej części Polski. Obecnie Suwalska Specjalna Strefa Ekonomiczna S.A. pełni funkcję zarządzającego obszarem wspierania nowych inwestycji o łącznej powierzchni ok. 26 414 km² (2 641 400 ha)

Szczegóły

Data:
11 czerwca
Godzina:
11:00 - 12:00
Koszt:
Free
Kategoria Wydarzenie:
Wydarzenie Tagi:
, ,

Organizator

TLA Kancelaria
Phone
717940127
Email
kancelaria@tla-kancelaria.pl