pl+48 71 794 01 27
·
kancelaria@tla-kancelaria.pl
·
Pon - Pt 08:00-16:00
Śledź nas na Linkedin
Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

Wirtualne Wydarzenie Wirtualne Wydarzenie
  • To wydarzenie minęło.

Webinar TLA – Zwolnienia grupowe

16 lutego 2023-11:00 - 12:30

Wirtualne Wydarzenie Wirtualne Wydarzenie
Free
Webinar - Zwolnienia grupowe

Serdecznie zapraszamy Państwa na bezpłatny webinar TLA: „Zwolnienia grupowe”, który odbędzie się już 16 lutego 2023 roku o godzinie 11:00.

 

Podczas webinaru omówimy takie zagadnienia jak:

  1. Zwolnienia grupowe i zwolnienia indywidualne w ramach zwolnień grupowych – różnice i podobieństwa.
  2. Jak przygotować się do zwolnień pracowników „krok po kroku”?
  3. Kryteria doboru do zwolnienia.
  4. Ryzyka po stronie pracodawcy.

Podczas spotkania będzie możliwość zadawania pytań przez Uczestników, na które postaramy się odpowiedzieć na końcu webinaru.

Ponadto każdy z zapisanych Uczestników, po zakończonym spotkaniu otrzyma materiały szkoleniowe (prezentacja i nagranie).

Czas trwania: 1,5 h

Prowadzący:

  • Julia Bar – Manager w Kancelarii TLA, radca prawny
  • Marcin Dobras – Konsultant w Kancelarii TLA, aplikant radcowski

 

Partnerzy webinarium:

inQUBE Uniwersytecki Inkubator Przedsiębiorczości. inQUBE UIP integruje społeczność biznesu. To miejsce pracy, spotkań, inspiracji, nauki i zbierania doświadczeń dla ludzi przedsiębiorczych i aktywnych. Ale oprócz przedsięwzięć edukacyjnych, inQUBE oferuje miejsca do pracy i spotkań biznesowych. Najemcy mają dostęp do budynku 7 dni w tygodniu, przez 24 godziny na dobę. Więcej informacji o inkubatorze i organizowanych wydarzeniach można znaleźć na stronie internetowej inQUBE.pl.
Polska Izba Motoryzacji jest organizacją samorządu gospodarczego zarejestrowaną na podstawie Ustawy o izbach gospodarczych. Powstała w 1994 roku i skupia przedstawicieli szeroko rozumianego lobby sektora motoryzacyjnego. Zrzeszamy zarówno małe jak i duże przedsiębiorstwa i stowarzyszenia działające w Polsce.
Sektorowa Rada ds. Kompetencji Motoryzacja i Elektomobilność – Rada ds. kompetencji w sektorze motoryzacyjnym z uwzględnieniem elektromobilności stanowi ogólnopolską platformę wymiany doświadczeń pomiędzy sferą edukacji formalnej i poza formalnej a przedsiębiorcami. Rada buduje partnerstwa przedsiębiorstw z instytucjami rynku pracy, co pozwala na dostarczenie wiarygodnych danych o potrzebach kwalifikacji w sektorze. W ramach projektu odbiorcami wsparcia są przedsiębiorcy z branży motoryzacyjnej z uwzględnieniem elektromobilności.
Suwalska Specjalna Strefa Ekonomiczna jest jedną z czternastu specjalnych stref ekonomicznych w Polsce, które powstały, aby służyć przyspieszeniu wzrostu gospodarczego w danej części kraju. Organem zarządzającym Strefą jest Suwalska Specjalna Strefa Ekonomiczna Spółka Akcyjna, która od 1996 r. realizuje cele i zadania warunkujące funkcjonowanie specjalnej strefy ekonomicznej w północno-wschodniej części Polski. Obecnie Suwalska Specjalna Strefa Ekonomiczna S.A. pełni funkcję zarządzającego obszarem wspierania nowych inwestycji o łącznej powierzchni ok. 26 414 km² (2 641 400 ha)

Szczegóły

Data:
16 lutego 2023
Godzina:
11:00 - 12:30
Koszt:
Free
Kategoria Wydarzenie:
Wydarzenie Tagi:
, , , ,