pl+48 71 794 01 27
·
kancelaria@tla-kancelaria.pl
·
Pon - Pt 08:00-16:00
Śledź nas na Linkedin
Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

Wirtualne Wydarzenie Wirtualne Wydarzenie
 • To wydarzenie minęło.

Webinar TLA – KSeF, czyli zmiany w sposobie fakturowania od 1 lipca 2024 

1 czerwca-11:00 - 12:00

Wirtualne Wydarzenie Wirtualne Wydarzenie
Free
KSeF, czyli zmiany w sposobie fakturowania od 1 lipca 2024

Serdecznie zapraszamy Państwa na bezpłatny webinar TLA: KSeF, czyli zmiany w sposobie fakturowania od 1 lipca 2024, który odbędzie się już 1 czerwca 2023 roku o godzinie 11:00.

Podczas webinaru omówimy takie zagadnienia jak:

 1. KSeF – etap legislacyjny
  • główne zmiany w projekcie
 2. Faktura ustrukturyzowana
  • kwestia daty wystawienia a daty przesłania do KSeF
  • kurs waluty
  • wizualizacja faktury
 3. KSeF – sposób działania
 4. Wystawianie faktur w trybie awarii
 5. Nadawanie uprawień do KSeF
 6. Sposoby uwierzytelniania do KSeF
 7. Q&A

Podczas spotkania będzie możliwość zadawania pytań przez Uczestników, na które postaramy się odpowiedzieć na końcu webinaru.

Ponadto każdy z Uczestników, po zakończonym spotkaniu otrzyma materiały szkoleniowe (prezentacja i nagranie).

Czas trwania: 1h

Prowadzący:

Partnerzy webinarium:

inQUBE Uniwersytecki Inkubator Przedsiębiorczości. inQUBE UIP integruje społeczność biznesu. To miejsce pracy, spotkań, inspiracji, nauki i zbierania doświadczeń dla ludzi przedsiębiorczych i aktywnych. Ale oprócz przedsięwzięć edukacyjnych, inQUBE oferuje miejsca do pracy i spotkań biznesowych. Najemcy mają dostęp do budynku 7 dni w tygodniu, przez 24 godziny na dobę. Więcej informacji o inkubatorze i organizowanych wydarzeniach można znaleźć na stronie internetowej inQUBE.pl.
Polska Izba Motoryzacji jest organizacją samorządu gospodarczego zarejestrowaną na podstawie Ustawy o izbach gospodarczych. Powstała w 1994 roku i skupia przedstawicieli szeroko rozumianego lobby sektora motoryzacyjnego. Zrzeszamy zarówno małe jak i duże przedsiębiorstwa i stowarzyszenia działające w Polsce.
Sektorowa Rada ds. Kompetencji Motoryzacja i Elektomobilność – Rada ds. kompetencji w sektorze motoryzacyjnym z uwzględnieniem elektromobilności stanowi ogólnopolską platformę wymiany doświadczeń pomiędzy sferą edukacji formalnej i poza formalnej a przedsiębiorcami. Rada buduje partnerstwa przedsiębiorstw z instytucjami rynku pracy, co pozwala na dostarczenie wiarygodnych danych o potrzebach kwalifikacji w sektorze. W ramach projektu odbiorcami wsparcia są przedsiębiorcy z branży motoryzacyjnej z uwzględnieniem elektromobilności.
Suwalska Specjalna Strefa Ekonomiczna jest jedną z czternastu specjalnych stref ekonomicznych w Polsce, które powstały, aby służyć przyspieszeniu wzrostu gospodarczego w danej części kraju. Organem zarządzającym Strefą jest Suwalska Specjalna Strefa Ekonomiczna Spółka Akcyjna, która od 1996 r. realizuje cele i zadania warunkujące funkcjonowanie specjalnej strefy ekonomicznej w północno-wschodniej części Polski. Obecnie Suwalska Specjalna Strefa Ekonomiczna S.A. pełni funkcję zarządzającego obszarem wspierania nowych inwestycji o łącznej powierzchni ok. 26 414 km² (2 641 400 ha)

 

Szczegóły

Data:
1 czerwca
Godzina:
11:00 - 12:00
Koszt:
Free
Kategoria Wydarzenie:
Wydarzenie Tagi:
, , , , ,

Organizator

TLA Kancelaria
Telefon:
717940127
Adres e-mail:
kancelaria@tla-kancelaria.pl